We launched new forums in March 2019—join us there. In a hurry for help with your website? Get Help Now!
    • 47115
    • 2 Posts
    Witam serdecznie,

    Mam problem z cache'm modułu galerii, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc.
    Na wstępie dodam, że nie znalazłem podobnego problemu na forum, na innych stronach również nie.

    Problem wygląda następująco:
    Galeria stworzona podstawowym modułem galerii w MODX Revolution 2.2.10-pl (traditional)

    Cała strona działa bez zarzutu, natomiast galeria (oddzielna podstrona zawierająca tylko zdjecia) przestaje działać i generuje pustą stronę. Co dziwne wystarczy wyczyścić Cache i wszystko ponownie działa perfekcyjnie, przez kilkanaście minut. Potem problem się ponawia. W chwili obecnej są wyłączone wszelkie opcje dotyczące Cache. Zarówno w ustawieniach globalnych jak i ustawieniach podstrony galeria. Mimo tego Cache się tworzy i galeria przestaje działać.

    W pierwszej chwili próbowałem rozwiazać problem jak w tym temacie http://forums.modx.com/thread/31582/problem-with-thumbnail-generating-on-hole-site
    Niestety to nie rozwiązało problemu.

    W zwiazku z powyższym proszę szanowną społeczność o pomoc. Czy ktoś spotkał się z takim problemem lub wie co może powodować taki problem ?
    Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.