We launched new forums in March 2019—join us there. In a hurry for help with your website? Get Help Now!
    • 43591
    • 1 Posts
    Witam serdecznie,

    mam dziwny problem. Dość głęboko zaszyłem się w realia kodowania w ModX Revolution, jednak tworzenie uprawnień dla nowego uzytkownika wydaje mi się skomplikowanym procesem.

    Otóż stworzyłem użytkownika, nadałem mu uprzednio stworzoną grupę z odpowiednimi uprawnieniami, nadałem Resources i co się dzieje? Nie mogę się zalogować na wyżej wymienionego użytkownika. Nie dostaje podczas logowania zadnego komunikatu walidacyjnego - co jest oznaką, że login i hasło są poprawne.

    Gdy zmienię uprawnienia wybranego usera na SUDO to automatycznie bez problemu loguję się pod podanym loginem i haslem.

    Pytanie brzmi - w czym tkwi problem i jak go rozwiązać?

    Proszę o poradę HOW TO, badz krótką instrukcję poczawszy od tworzenia uzytkownika, poprzez nadawanie uprawnien , koncząć na poprawnym zalogowaniu sie !!
      • 43295
      • 5 Posts
      Oczywiście przy dodawaniu grupy w jakiej ten user się znajduje, odwiedziłeś zakładkę |Context Access| i dodałeś do listy mgr (manager)?