We launched new forums in March 2019—join us there. In a hurry for help with your website? Get Help Now!
    • 25861
    • 9 Posts
    Pracujem na dokončení slovenského prekladu pre ver. 0.9.1. Zverejním ho v najbližších dňoch.

    I am finishing Slovak translation for 0.9.1 version. I will publish it soon.
    • Very cool. Thanks. smiley
        Ryan Thrash, MODX Co-Founder
        Follow me on Twitter at @rthrash or catch my occasional unofficial thoughts at thrash.me
        • 31741
        • 1 Posts
        neviem sa dockat:))
          • 25861
          • 9 Posts
          Tak sa mi zdá, že tie "najbližšie dni" sa trochu posúvajú v čase. Prosím ešte pár dní trpezlivosť, nejako ma pochytila lenivosť, ale už som sa opäť zmobilizoval.
            • 25861
            • 9 Posts
            Mimochodom, kto by chcel pomôcť, tu je fórum o slovenskej lokalizačnej družiny:
            http://4um.etomite.sk/viewtopic.php?t=57
              • 33714
              • 2 Posts
              www.etomite.sk

              MODx-0.9.1-Slovak-1.0-(beta)

              Inštalácia slovenčiny do MODx 0.9.1
              • Súbor skopírujte do: ’<modx-root>/manager/includes/lang/slovak_<character-set>.inc.php’
              • V administračnej časti MODx(u) kliknite na ’Administration -> System configuration’
              • V časti ’Site settings’ nastavte ’Language’ na ’Slovak’
              • Nezabudnite nastaviť ’Character encoding’ na znakovú sadu použitého prekladu
              • Nastavenia uložte tlačidlom ’Save’ na vrchnej lište
              Character set:
              • Unicode - UTF-8
              • Central European - ISO-8859-2

              Authors: Matej Kolesár [a.k.a. Matthew Wheeler && _rasel^] | Etomite Part
              Robert Zelník [a.k.a. rzelnik] | MODx Part
              Thx: R - stick, Ajven, golem, stranger, ...
              • Has anyone considered updating this for the pending 096 update?

                We’d really like to include an updated language package for 096 in our imminent release. Please see http://modxcms.com/forums/index.php/topic,14036.msg91872.html#msg91872 and http://modxcms.com/forums/index.php/topic,14033.0.html

                Thanks! laugh
                  Ryan Thrash, MODX Co-Founder
                  Follow me on Twitter at @rthrash or catch my occasional unofficial thoughts at thrash.me
                  • 33042
                  • 2 Posts
                  Hi,
                  is someone currently working on the new 096 slovak translation ? If help is needed, feel free to contact me !

                  ahojte,
                  pracuje niekto na preklade aktualnej verzie modx ? ak je zaujem, rad pomozem

                  cheers
                    • 26178
                    • 32 Posts
                    Ahoj,

                    ja osobne pouzivam 095 preklad. Funguje bez problemov a klienti si zatial este nestazovali laugh.
                    Uz rok cakam na 097, tak som sa k pripadnemu doplneniu na 096 nejako nemal.

                    Inak, zaujimalo by ma ci sa tu najde aj viac Slovakov ako my dvaja. smiley

                    Vela zdaru,
                    Milan
                      • 33042
                      • 2 Posts
                      no hadam tu bude viac slovakov smiley

                      a kde sa da najst prosim ta preklad na 095 ? 091 je tazsie aplikovatelna na aktualnu verziu modx wink

                      vdaka

                      jano