We launched new forums in March 2019—join us there. In a hurry for help with your website? Get Help Now!
    • 36541
    • 222 Posts
    Szukam hostingu dla projektów własnych i moich klientów (w tej chwili mam to trochę porozrzucane). Myślę raczej o hostingu wirtualnym niż dedykowanym serwerze. Nie świadczę usług hostingowych (przynajmniej na razie), więc program partnerski nie jest niezbędny, raczej hostuję serwisy swoich klientów jako część usługi. Niemniej taka opcja nie zaszkodzi.

    Potrzebuję możliwości rejestracji wielu domen i subdomen (wiele serwisów), PHP 4.4.4 lub 5.1.6 (najlepiej obie wersje) i Apache 2.2.x, MySQL i cała niezbędna reszta.

    I tu mam pytanie do Was: możecie polecić coś z własnego doświadczenia. Oczywiście w przystępnej cenie smiley

    Jeżeli ktoś może podzielić się wrażeniami i coś polecić, to będę wdzięczny. Zależy mi raczej na polskim dostawcy, głównie ze względów formalnych.
      This is the web: the only thing you know about who will come is that you don't know who will come.
      • 16207
      • 29 Posts
      Polecam lekturę forum webhostingtalk.pl - dział opinie o firmach hostingowych. A tak od siebie to może progreso.pl, a z budżetowych znienawidzony przez wszystkich superhost.pl (ja z nimi nie miałem żadnych problemów, a ostatnio dodatkowo poprawił się support + własna serwerownia w Polsce).
        • 6258
        • 13 Posts
        Quote from: grad at Dec 17, 2006, 10:46 AM
        I tu mam pytanie do Was: możecie polecić coś z własnego doświadczenia. Oczywiście w przystępnej cenie smiley

        mnie poszukiwania zaprowadziły kiedyś na anv.pl i od dłuższego czasu wrzucam tam wszystkie projekty; chociaż to, co wydawało się dwa lata temu bezkonkurencyjną propozycją obecnie jest mocno przeciętne. ceny niewysokie, support dobry, życzliwość dla natrętów spora - niestety software administracyjny mocno taki sobie, a miesięczny limity transferu fatalne (na koncie advanced - 10GB, co miesiąc jestem na krawędzi). niemniej jeżeli potrzebujesz szybko taniego konta do powieszenia jakiegoś projektu - to się nada.

        natomiast ja w najbliższym czasie przenoszę wszystko na dreamhost.com - jeżeli wierzyć ludziom to nigdzie nie ma lepiej. problem może być tylko z płatnością (i ew. jej zaksięgowaniem) - ja czekam na odbiór specjalnie w tym celu wyrobionej karty kredytowej, bo transfer pieniędzy z polski do usa okazał się zadaniem nietrywialnym.
          • 36541
          • 222 Posts
          Quote from: czerski at Dec 29, 2006, 10:56 AM

          problem może być tylko z płatnością (i ew. jej zaksięgowaniem)

          O dreamhost czytałem, ale właśnie kwestia rozliczania zagranicznych kosztów trochę mnie odstrasza. Widać muszę umówić się na kawę z księgową i wypytać o szczegóły smiley

          Natomiast płatności za granicę tylko kartą kredytową - prawdziwą lub wirtualną. Przelewy są za drogie i za dużo z nimi komplikacji.
            This is the web: the only thing you know about who will come is that you don't know who will come.
            • 7237
            • 8 Posts
            OVH.pl, firma zaufana, hosting bardzo stabilny, nie jest droga - mam tam parę stron. Hosting godny polecenia.
              • 49825
              • 1 Posts
              Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego na konta webhostingowe https://MyDevil.net, otrzymujesz dzięki nim zniżkę 20%.
              Mój kod: 7L1R857MRA
              Lub bezpośrednio przez mój link: https://platnosci.admin.net.pl/pp/7L1R857MRA dzięki laugh