New Community Forums are coming. Watch this space for news.
Subscribe: RSS
  • Szukam hostingu dla projekt├│w w┼éasnych i moich klient├│w (w tej chwili mam to troch─Ö porozrzucane). My┼Ťl─Ö raczej o hostingu wirtualnym ni┼╝ dedykowanym serwerze. Nie ┼Ťwiadcz─Ö us┼éug hostingowych (przynajmniej na razie), wi─Öc program partnerski nie jest niezb─Ödny, raczej hostuj─Ö serwisy swoich klient├│w jako cz─Ö┼Ť─ç us┼éugi. Niemniej taka opcja nie zaszkodzi.

Potrzebuj─Ö mo┼╝liwo┼Ťci rejestracji wielu domen i subdomen (wiele serwis├│w), PHP 4.4.4 lub 5.1.6 (najlepiej obie wersje) i Apache 2.2.x, MySQL i ca┼éa niezb─Ödna reszta.

I tu mam pytanie do Was: mo┼╝ecie poleci─ç co┼Ť z w┼éasnego do┼Ťwiadczenia. Oczywi┼Ťcie w przyst─Öpnej cenie smiley

Je┼╝eli kto┼Ť mo┼╝e podzieli─ç si─Ö wra┼╝eniami i co┼Ť poleci─ç, to b─Öd─Ö wdzi─Öczny. Zale┼╝y mi raczej na polskim dostawcy, g┼é├│wnie ze wzgl─Öd├│w formalnych.
      This is the web: the only thing you know about who will come is that you don't know who will come.
    • Polecam lektur─Ö forum webhostingtalk.pl - dzia┼é opinie o firmach hostingowych. A tak od siebie to mo┼╝e progreso.pl, a z bud┼╝etowych znienawidzony przez wszystkich superhost.pl (ja z nimi nie mia┼éem ┼╝adnych problem├│w, a ostatnio dodatkowo poprawi┼é si─Ö support + w┼éasna serwerownia w Polsce).
      • Quote from: grad at Dec 17, 2006, 10:46 AM
        I tu mam pytanie do Was: mo┼╝ecie poleci─ç co┼Ť z w┼éasnego do┼Ťwiadczenia. Oczywi┼Ťcie w przyst─Öpnej cenie smiley

mnie poszukiwania zaprowadzi┼éy kiedy┼Ť na anv.pl i od d┼éu┼╝szego czasu wrzucam tam wszystkie projekty; chocia┼╝ to, co wydawa┼éo si─Ö dwa lata temu bezkonkurencyjn─ů propozycj─ů obecnie jest mocno przeci─Ötne. ceny niewysokie, support dobry, ┼╝yczliwo┼Ť─ç dla natr─Öt├│w spora - niestety software administracyjny mocno taki sobie, a miesi─Öczny limity transferu fatalne (na koncie advanced - 10GB, co miesi─ůc jestem na kraw─Ödzi). niemniej je┼╝eli potrzebujesz szybko taniego konta do powieszenia jakiego┼Ť projektu - to si─Ö nada.

natomiast ja w najbli┼╝szym czasie przenosz─Ö wszystko na dreamhost.com - je┼╝eli wierzy─ç ludziom to nigdzie nie ma lepiej. problem mo┼╝e by─ç tylko z p┼éatno┼Ťci─ů (i ew. jej zaksi─Ögowaniem) - ja czekam na odbi├│r specjalnie w tym celu wyrobionej karty kredytowej, bo transfer pieni─Ödzy z polski do usa okaza┼é si─Ö zadaniem nietrywialnym.
        • Quote from: czerski at Dec 29, 2006, 10:56 AM

problem mo┼╝e by─ç tylko z p┼éatno┼Ťci─ů (i ew. jej zaksi─Ögowaniem)

O dreamhost czyta┼éem, ale w┼éa┼Ťnie kwestia rozliczania zagranicznych koszt├│w troch─Ö mnie odstrasza. Wida─ç musz─Ö um├│wi─ç si─Ö na kaw─Ö z ksi─Ögow─ů i wypyta─ç o szczeg├│┼éy smiley

Natomiast p┼éatno┼Ťci za granic─Ö tylko kart─ů kredytow─ů - prawdziw─ů lub wirtualn─ů. Przelewy s─ů za drogie i za du┼╝o z nimi komplikacji.
            This is the web: the only thing you know about who will come is that you don't know who will come.
          • OVH.pl, firma zaufana, hosting bardzo stabilny, nie jest droga - mam tam par─Ö stron. Hosting godny polecenia.
            • Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecaj─ůcego na konta webhostingowe https://MyDevil.net, otrzymujesz dzi─Öki nim zni┼╝k─Ö 20%.
              M├│j kod: 7L1R857MRA
              Lub bezpo┼Ťrednio przez m├│j link: https://platnosci.admin.net.pl/pp/7L1R857MRA dzi─Öki laugh