We launched new forums in March 2019—join us there. In a hurry for help with your website? Get Help Now!
    • 23707
    • 3 Posts
    witam,
    czy może mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób wywołac na stronie i jak kozystac z maxigallery? zainstalowałem sobie wg wskazówek, ale nie bardzo wiem co dalej zrobic.
    dzieki za pomoc
      • 36541
      • 222 Posts
      Przykro mi, ale osobiście nigdy nie korzystałem, więc nie mogę bezpośrednio pomóc. Spróbuj poszukać odpowiedzi na forum MaxiGallery.

      Przeniosłem ten wątek w bardziej odpowiednie miejsce.
        This is the web: the only thing you know about who will come is that you don't know who will come.
        • 23707
        • 3 Posts
        ok, dzięki. jakoś do tego powoli dojdę smiley
          • 19605
          • 11 Posts
          Jeśli komuś działa MaxiGallery na ModX 0.9.6.1, to proszę o kontakt. Za żadne skarby nie chce mi to tałatajstwo zadziałać, mimo że robię dokładnie zgodnie z instrukcją. Zamiast robić listę subgalerii robi zwykłą (ale działającą) galerię. Próba stworzenia normalnej gelrii z display=’embedded’ i np. embedtype=’lightboxv2’ kończy się fiaskiem - pojawiają się miniaturki, ale nie da się ich kliknąć (nie jest generowany otwierający znacznik <a>), biblioteki JavaScript też nie są dołączane do nagłówka strony.
            • 33540
            • 40 Posts
            nie mialem z tym nigdy problemów smiley