We launched new forums in March 2019—join us there. In a hurry for help with your website? Get Help Now!
    • 6258
    • 13 Posts
    Witajcie,

    czy ktoś ma doświadczenia z integracji modx-a z jakąś platformą typu e-commerce? Niezależnie od tego, czy jest ona darmowa czy płatna. Przymierzam się do uruchomienia specyficznego sklepu internetowego i zastanawiam się czy jest jakies odpowiednio elastyczne rozwiązanie, które pozwoli na "wstrzyknięcie" sklepu w szablon mod-x; oczywiście o osCommerce nawet nie myślę, bo doświadczenie z jednej instalacji przekonało mnie, że to wyjątkowo sztywna i przestarzała platforma.

    P,
    KPK
      • 25393
      • 3 Posts
      Faktycznie osCommerce nie jest zbyt przyjazny... nie mam doświadczenia w połączeniu sklepu z modx’em ale może ten sklep ci się spodoba - Quick.Cart Nie wymaga bazy MySQL, co wydaje mi się, że może być w tym przypadku plusem (no chyba że ma być to potężny sklep) smiley
        • 6258
        • 13 Posts
        Quote from: rogas at Jun 14, 2007, 11:34 AM

        może ten sklep ci się spodoba - Quick.Cart Nie wymaga bazy MySQL, co wydaje mi się, że może być w tym przypadku plusem (no chyba że ma być to potężny sklep) smiley

        Dzięki - rzeczywiście wygląda bardzo sensownie i nie wiem, czy z niego nie skorzystam. Szkoda tylko, że początkowa cena niebezpiecznie rośnie po zakupieniu niezbędnych dodatków.