We launched new forums in March 2019—join us there. In a hurry for help with your website? Get Help Now!
    • 6258
    • 13 Posts
    dzisiaj zainstalowałem ff 2.0.0.1 i okazało się, że nie mogę się zalogować do panelu administracyjnego jednego z serwisów stojących na modx - wywalał incorrect name/password, a próby skorzystania z forgot your password niczego nie dawały (login processor przerzucał natychmiast do strony logowania). sprawdziłem w ie - i okazało się, że wszystko działa, wina leży więc najprawdopodobniej po stronie nowego firefoksa.

    sytuacja jest o tyle nietypowa, że w przypadku tego serwisu z jakichś względów (zgaduję, że coś ze ścieżkami/nazwami domen) nie działa także podgląd przez admina w trybie offline dla serwisu. możliwe więc, że tak naprawdę cały problem tkwi w ustalaniu domeny dla cookie - te jednak na pierwszy rzut oka wyglądają ok.

    weird, jak to mówią. w każdym razie jeszcze w ff 2.0 wszystko działało.
      • 36541
      • 222 Posts
        This is the web: the only thing you know about who will come is that you don't know who will come.
        • 6258
        • 13 Posts
        dzięki, sprawdzę czy faktycznie nie przyblokowałem cookies. z drugiego kompa (też ff 2.0.0.1) loguje się bez problemów.