On March 26, 2019 we launched new MODX Forums. Please join us at the new MODX Community Forums.
Subscribe: RSS
 • Hey,

  Chciałbym móc dodawać podstronę, coś w rodzaju newsa/artykułu. Czyli klikam w drzewku w Modx na stronie zarządzania na specjalnie przygotowaną stronę "dodaj artykuł", otwiera mi się edycja tego nowego artykułu, ma już wybrany odpowiedni szablon, są odpowiednie pola do wypełnienia itd. Po kliknięciu "zapisz nowy artykuł" pojawia się on jako podstrona np. "aktualności". Czy jest jakiś snippet/plugin do zrealizowania tego? Ja znalazłem NewsEditor ale z tego co widzę, to edycja nowego artykułu przebiega tam w nowej zakładce na zwykłej stronie, nie w samym modx-ie. Brakuje tam np. edytora tekstu. Jeśli nie ma odpowiedniego snippetu, żeby zrobić to tak jak ja chcę to może chociaż ktoś naprowadzi mnie jak to samemu zrobić. Pozdro.
  • "otwiera mi się edycja tego nowego artykułu, ma już wybrany odpowiedni szablon, są odpowiednie pola do wypełnienia itd"

   To wszystko trzeba najpierw stworzyć- szblony, tv itp. Aby edytować samą stronę musisz mieć w templaku [[content]] a na stronie zaznaczony rich text editor i zainstalowany np.TinyMce ale generalnie polecam przejście przez podstawowy tutorial albo zlecenie tego komuś.
    Check out blackflow.pl