We launched new forums in March 2019—join us there. In a hurry for help with your website? Get Help Now!
    • 23365
    • 2 Posts
    Witam, to mój pierwszy post.
    Problem jest następujący, otóż chciałbym stronę na której będzie katalog maszyn rolniczych. Chciałbym aby to wyglądało tak: 1 większe zdjęcie (taka miniatura 200px) obok tabela z danymi a pod spodem rząd 5-10 miniatur 50px i to wszystko ma byc "spięte w grupie". Każda 1 grupa to jedna maszyna. Po kliknięciu na miniaturę chciałbym mieć jakiegos lightbox’a z pełnym zdjęciem. W drupalu poprostu tworzyłem nowy rodzaj zawartości, nie wiem jak mam to rozwiązać tutaj. czy może jakiś chunk? Chciałbym aby końcowy użytkownik logował się (w manager czy front end), klikał sobie "cośtam" ( nie wiem dokładnie co) i dostawał do wypełnienia tabelkę z danymi maszyny i pola "upload" coby wgrał zdjęcia. Chciałbym aby modx sam tworzył miniaturki, ja tylko odgórnie określiłbym rozmiar i wagę zdjęć. po zakonczeniu edycji pojawiać się ma na stronie nowa maszyna wraz ze zdjęciami. Z góry dzięki za opowiedzi. pzdr
      Pracuje na MODx Revolution 2.0.4-pl
      • 34459
      • 134 Posts
      spróbuj pobawić się modułem gallery
        Check out blackflow.pl