We launched new forums in March 2019—join us there. In a hurry for help with your website? Get Help Now!
    • 16227
    • 1 Posts
    Witam, potrafię stworzyć własną strone w php czy frameworku zend. Dziś zacząłem się ’bawić’ modx, w sumie przypadł mi do gustu nawet, jednak mam pewną trudność. Przykładowo mam system ogłoszeń w jakiejś dziedzinie załóżmy obiektów noclegowych. Chciałbym aby title, adres url, słowa kluczowe mi dynamicznie się ’ustawiały’ w zależności od ID obiektu noclegowego. Mam nadzieje że nie muszę tworzyć osobnego dokumentu dla każdego z obiektów tylko da się jakoś to zrobić automatycznie. Czy MODx oferuje jakieś gotowe rozwiązanie ?
      • 7237
      • 8 Posts
      Po za wstawieniem w szablonie np. [*longtitle*] innego rozwiązania nie widzę...
        • 9757
        • 82 Posts
        Quote from: korniszon at Jun 04, 2010, 08:02 PM

        Chciałbym aby title, adres url, słowa kluczowe mi dynamicznie się ’ustawiały’ w zależności od ID obiektu noclegowego.

        Czy mógłbyś podać konkretny przykład? Szczerze mówiąc nie do końca wiadomo, czego dotyczy Twoje pytanie smiley
          • 33540
          • 40 Posts
          kolego...ktora wersja modx.. ??
          W weersjach prze evo miałesmozliwość metatagów przy dopisywaniu .. teraz zrób sobei TV meta.. i umiesc ją w szablonie...