We launched new forums in March 2019—join us there. In a hurry for help with your website? Get Help Now!
    • 6765
    • 2 Posts
    Witam
    zawiesil sie SYSTEM MODOX podczas startu ( z powodu malej ilosci miejsca na dysku nie wygenrwowal do konca) i potrzebna jest na chwile osoba co pracuje w nim co by zerkneła, wywaliła paprocha nie dokonczonego startu, aby wystartowal ponownie.

    Pomocy prosze, ja dopiero bede sie wdrazal w systemik i nie bardzo wiem co z tym zrobic.

    Pozdrawiam
    dmaian

      • 9757
      • 82 Posts
      A konkretnie?

      Czy masz tam już jakiś kontent, który chcesz ratować?

      Jaki wyświetla Ci się błąd?
        • 6765
        • 2 Posts
        tak wisial dzialajaca strona www, a teraz okazalo sie ze na dysku bylo malo miejsca i nie wystartowal sie do konca podczas otwierania i poprostu gdzies sa nie dokonca otwarte pliki, tak mi sie wydaje, pokazuje pod domena biale pole , czyli nic nie pokazuje
        i zastanawiam sie jak to naprawic, dostalem informacje ze jakos mam zainstalowac jeszcze raz MODx-a i powinno dzialac

        nie wiem co z tym zrobic
          • 9757
          • 82 Posts
          Zrób przede wszystkim backup bazy danych - to po pierwsze. Po drugie zrób backup wszystkich plików modx’a którego aktualnie masz zainstalowanego i nie działa.

          W tym momencie nawet jeśli nie uda się procedura upgrade’u MODx’a to zachowasz przynajmniej kontent - zawsze będziesz mógł go wykorzystać ponownie.

          Następnie zagwarantuj wystarczającą ilość miejsca na dysku, aby nie powtórzyło się to co poprzednim razem.

          Teraz rzecz najważniejsza - przeczytaj tę instrukcję:
          http://wiki.modxcms.com/index.php/Upgrading_Guide

          I rób wszystko to co masz tam opisane. W skrócie: backup, ściągnięcie nowej wersji modxa, nadpisanie starej wersji modxa nową, uruchomienie instalatora, przejście przez proces upgreadu.

          Jeśli będziesz mieć szczęście i problem nie leży gdzieś indziej, to wszytko powinno działać.