We launched new forums in March 2019—join us there. In a hurry for help with your website? Get Help Now!
    • 9977
    • 79 Posts
    بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

در مسیر

core> config
    و در فایل
    config.inc.php
    اطلاعات مربوط به دیتابیس نگه‌داری می‌شود. آیا کسی می‌داند که اطلاعات مربوط به ورود به بخش مدیریتی مادایکس
    مثل «یوزرنیم و پس‌ورد » نصب شده در کامپیوتر شخصی یا همان لوکال هاست در کجا قرار دارد؟
    با تشکر
      [right]
      تفکر بدون پند از گذشته بی‌حاصل است

یه دفعه یه آفتاب پرست میره رو جعبه مداد رنگی " هنگ " میکنه

به آقای پشندی میگن سه تا اسم بگو توش الله داشته باشه .. میگه شکرالله ، حمدلله ، سیندرلاه

!!!! یه دفعه پلیس ( بامشاد ) را میگیره بهش میگه کارت ماشین ، گواهینامه ، بیمه ..... بامشاد میگه باید با اینها جمله بسازم

[/right]
    • سلام
      در دیتابیس در جدول users.
        God loves me. 【ツ】

MODX.ir (Persian Support)

Boplo.ir/modx/ (Persian)
        • 9977
        • 79 Posts
        بسم الله الرحمن الرحیم
        با سلام

در هنگام ورود به بخش مدیریتی مادایکس در صفحه‌ای که یوزر و پس‌ورد پرسیده می‌شوند، پیام زیر مشاهده می‌شود

Please enter your login credentials to start your Manager session. Your username and password are case-sensitive, so please enter them carefully!
        که اگر یوزر یا پس‌ورد را صحیح وارد نکنیم پیام زیر با رنگ قرمز نیز به زیر پیام قبلی اضافه می‌شود :
        The username or password you entered is incorrect. Please check the username, re-type the password, and try again.
        من مطمئنم که یوزر و پس‌رود را مادایکس نصب شده در لوکال درست وارد می‌کردم چون فقط پیام اولی دوباره تکرار می‌شد ولی به بخش مدیریتی وارد نمی‌شدم و دوباره همان صفحه ورود اطلاعات یوزر و پس ورد تکرار و مشاهده می‌شد.
        پس از راهنمایی شما به بخش
        در بخش

modx_users
        واقع در دیتا بیس مراجعه کردم و دو پس‌ورد در بخش هایی
        Password
        Cachepwd

مشاهده کردم که زمانیکه آن‌ها را وارد می‌کنم به عنوان پس‌ورد اشتباه هردو پیام فوق را نشان می‌دهد.
        نمی‌دانم هکدشده‌ام و کسی دارد مرا عذاب می‌دهد یا مشکلی دیگر وجود دارد؟
        با تشکر از راهنمایی شما

[right]

به آقای پشندی میگن سه تا اسم بگو توش الله داشته باشه .. میگه شکرالله ، حمدلله ، سیندرلاه

!!!! یه دفعه پلیس ( بامشاد ) را میگیره بهش میگه کارت ماشین ، گواهینامه ، بیمه ..... بامشاد میگه باید با اینها جمله بسازم

[/right]
          • 9977
          • 79 Posts
          بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

در بخش
          Password
          پس ورد به صورت رمز شده نگه داری می‌شود چون مجبور شدم از اول مادایکس را نصب کنم و باز همان پس وردی که قبلاً با آن کار می کردم را به عنوان پس ورد بخش مدیریتی قرار دادم و پس از اینکه در بانک اطلاعاتی به بخش گفته شده مراجعه نمودم مشاهده کردم که همان اعدادی که در بانک اطلاعاتی مادایکس قبلی در بخش گفته شده ، قبلاً مشاهده کرده بودم (عددی ۳۲ رقمی)، الآن نیز در همان بخش وجود دارد با این تفاوت که بخش

Cachepwd
          خالی است.

حال با مشکل دیگری مواجه شده‌ام و آن این است که هنگام نصب مادایکس در بخش

Table prefix:
          مقدار پیش فرض را که با مقدار
          modx_
          شروع می‌شد به مقدار دیگری تغییر دادم و اینک پس از نصب مادایکس ، هنگامی که دیتابیس قبلی را ایمپورت می‌کنم جدول‌های بانک اطلاعات قبلی جایگزین مقادیر هم‌نامشان نمی‌شوند بلکه چون اسم آن‌ها به علت تغییر نام پسوند جداوال یکی نیست، در کل همهٔ آن‌ها به بانک اطلاتی اضافه م‌شوند به این ترتیب بانک اطلاعاتی که دارای ۷۰ رکورد بود صاحب ۱۴۰ رکورد می‌شود و اگر محتوای بانک اطلاعاتی را کلاً پاک کنم و محتوای بانک اطلاعاتی قبلی را که اینک پیشوند جداول بانک اطلاعاتیش تغییر کرده، جایگزین کنم دیگر اصلاً سایت بالا نمی‌آید!
          حال سئوال بنده این است که چگونه می شود پسوند جداول بانک اطلاعاتی را تغییر داد تا پس از این کار اقدام به پاک کردن محتوای بانک اطلاعاتی کرده و سپس بانک اطلاعاتی قبلی را که دیگر پسوند‌های جداول هردو یکی بوده را ایمپورت کنم؟
          البته می‌شود در لوکال هاست ، مادایکس را دوباره پاک کنم و از اول بدون اینکه پیشوند جداول را تغییر دهم، اقدام به نصب آن و سپس بقیه کارها بکنم ، یا اینکه به وسیله یک ادیتور فایل بک آپ از بانک اطلاعاتی را باز کرده و پسوند‌هایی مورد نظر را به آنچه که می‌خواهیم تبدیل کنم، ولی مسلماً این کار ، راه‌کاری اصولی نخواهد بود، علاوه بر اینکه مشکل سایت موجود در اینترنت و آنلاین نیز با این روش‌ها با صرف هزینه و وقت زیادی حل می‌شود.
          از جواب و راهنمایی شما سپاسگزارم.
          با شکر

[right]

[/right]