We launched new forums in March 2019—join us there. In a hurry for help with your website? Get Help Now!
    • 20289
    • 958 Posts
    با سلام و به نام خدا

درصدد هستیم تا باتفاق جمعی هر چه بزرگتر امر بومی سازی مادیکس را از نو آغاز کنیم
    همکنون در حال هماهنگی و تدوین آموزشهای ویژه برای اعضای تیم همکاری مادیکس بومی هستیم
    علاقمندان به عضویت در این تیم لطفا از طریق سیستم ارسال پیام فوروم یا از طریق ارسال رایانامه به motsmart [at] gmail [dot] com اعلام آمادگی نمایند

موفق باشید
      [img]http://i10.tinypic.com/52c4eir.gif[/img][/td]
      [td][Wiki] [Persian support forum]
      [SVN] [RTL SVN Branch] [bugs] [FishEye+Crucible] [Learn MODx!] | [My Google Code]
      [font=tahoma][برای دسترسی به راهنمای فارسی به [url=http://www.modxcms.ir]
      • 26393
      • 3 Posts
      سلام . اینجا 53 تا بازدید داشته ولی هیشکی نظر نداده
      من چند روزه که ذارم با مادیکس کار میکنم .به نظر من سیستم خیلی ارزشمند و قدرتمندیه .
      ارزشش رو داره که روش وقت گذاشته بشه و فارسی بشه .
      خواهش میکنم اگه کسی در این ضمینه تخصص داره یه گوشه کار رو بگیره .حتی یه کمک کوچیک
      مطمئن باشین جای دوری نمیره
      دست در دست هم دهیم به مهر مادیکس خویش رو کنیم فارسی
        • 20289
        • 958 Posts
        Quote from: scooter at Nov 02, 2010, 07:40 AM

سلام . اینجا 53 تا بازدید داشته ولی هیشکی نظر نداده
        من چند روزه که ذارم با مادیکس کار میکنم .به نظر من سیستم خیلی ارزشمند و قدرتمندیه .
        ارزشش رو داره که روش وقت گذاشته بشه و فارسی بشه .
        خواهش میکنم اگه کسی در این ضمینه تخصص داره یه گوشه کار رو بگیره .حتی یه کمک کوچیک
        مطمئن باشین جای دوری نمیره
        دست در دست هم دهیم به مهر مادیکس خویش رو کنیم فارسی

سلام
        اگه همه به اندازه شما حاضر بودند حتی در همین اندازه که بخوان در حد توان کمک کنند میشه گفت تابحال بایستی خیلی کارها انجام میشد
        حتی اگر اون میزان فقط در حد سلام و تشویق و تشکر باشه
        اصولا لازمه هر کاری تعداد نیروی زیاد نیست بلکه بخش مهمی از هر کاری اراده و شوق انجام اون کار هست
        وقتی من به شخصه میبینم کسی حتی در همین حد رغبت نمیکنه که حتی سلامی بکنه لزومی نمیبینم که بخوام کلی وقت بگذارم روی کاری که خروجی کار کاملا رایگان و صلواتی هست
        ولی به هر ترتیب ما یک کارهایی کردیم و در حال پیشبرد کار هستیم
        باز هم اگر ببینم کسی مشارکت خاصی نمیکنه یا باید خداحافظی کنیم و بگذاریم دیگران بیان توی کار و از ب بسم الله شروع کنند یا کلا باز خودم به تنهایی یا در همون حد سابق که دو نفری بود فعالیتها رو پیگیری کنیم
        البته راه سومی هم هست که اساس کار رو بنا کنیم و تجربه ها رو به اشتراک بگذاریم و انوقت شاید کسانی پیدا شدند که مشتاق به ادامه فعالیت باشند
        بخش مهمی از عدم استقبال هموطنان بخاطر کم کاری خود ما بوده یعنی از طرفی حجم کار انجام شده بالاست اما راهنمایی کافی در حد و اندازه ای که بشه کار رو سپرد به سایرین یا کاربران فارسی زبان بسیار کم بوده
        ان شاء الله این بار این نقیصه جبران میشه و جواب میگیریم و سلام ما هم بی پاسخ نمیمونه
        موفق باشید
          [img]http://i10.tinypic.com/52c4eir.gif[/img][/td]
          [td][Wiki] [Persian support forum]
          [SVN] [RTL SVN Branch] [bugs] [FishEye+Crucible] [Learn MODx!] | [My Google Code]
          [font=tahoma][برای دسترسی به راهنمای فارسی به [url=http://www.modxcms.ir]
          • 9977
          • 79 Posts
          به نام خدا
          با سلام
          یک سال و چهار ماه از اعلام تشکیل تیم فارسی ساز مادایکس می‌گذرد، آيا هنوز فارسی سازی آن تمام نشده است؟
          مشگل کجاست،
            [right]
            تفکر بدون پند از گذشته بی‌حاصل است

یه دفعه یه آفتاب پرست میره رو جعبه مداد رنگی " هنگ " میکنه

به آقای پشندی میگن سه تا اسم بگو توش الله داشته باشه .. میگه شکرالله ، حمدلله ، سیندرلاه

!!!! یه دفعه پلیس ( بامشاد ) را میگیره بهش میگه کارت ماشین ، گواهینامه ، بیمه ..... بامشاد میگه باید با اینها جمله بسازم

[/right]
            • 46464
            • 5 Posts

• سلام دوستان وتیم پشتیبانی سیستم جدید مادایکس

من از دیشب با این مدیریت محتوی اشنا شدم اونهم جالبه بدونید یکی از سازمان های برتر کشور سازمان مدیریت صنعتی این سیستم را درحال نصب یا قبلا هم داشته بطور اتفاقی مشکل برای این سایت که یکی از سایت های دانشگاه بنده می باشد در استان مازندران نمایندگی این سازمان مدیریت صنعتی واحد مازندران می باشدوبرخورد به ادرس سایت کردم ازانجائیکه خودم تخصص در مدیریت محتوی به ویژه ویبولتین دارم متوجه شدم
              فایل زیب شده مادیکس در این سیستم اول هاست شون که با ادرس مشخص می شودنمایان شد تحت عنوان index of
              الان مشتاقانه در سایت تون عضو شدم وپیگیر این سیستم وکارادد وهمچنین همکاری با شما عزیزان هستم
              ضمن قدردانی از زحمات شما کمال افتخارواماده همکاری با شما عزیزان را دارم.موفق باشید