We launched new forums in March 2019—join us there. In a hurry for help with your website? Get Help Now!
    • 20289
    • 958 Posts
    با سلام

با تشکر از حضور شما لطفا در ادامه نکاتی را به خاطر بسپارید که به گسترش و بهبود ارائه راهنمایی و پاسخ به شما و سایرین موثر است
    • از بکار بردن کلمات ناشایست و یا حمله های شخصی به افراد تحت هر شرایطی جدا خودداری کنید
    • لطفا بهنگام درج موضوع یا SUBJECT نوشته های خود دقت لازم را به کار برید تا حداکثر منظور خود را منتقل کنید
    • از عنوان مطالب نامربوط به موضوع و یا احوال پرسیهای شخصی تا حد امکان پرهیز کنید
    • چنانچه متقاضی رفع ایراد شده اید لطفا حداکثر اطلاعات سیستم و سرور و مشخصات آنها را که نسخه ی مادایکس شما بر آن نصب شده را قید کنید
      اطلاعاتی همچون نسخه یا ورژن MySQL و PHP و SERVER و BROWSER و Operating System خود را حتی الامکان یادآور شوید
    • چنانچه مقدور است لینک یا عکسی در مورد مشکل خود به پیوست ارائه کنید
    • چنانچه مطالبی آموزشی در زمینه ی مادایکس به زبان فارسی دارید آنرا در وایکی فارسی مادایکس در اختیار عموم قرار دهید
    • چنانچه علاقمند به همکاری در پروژه ی هماهنگ سازی مادایکس با زبان فارسی هستید به منظور پرهیز از دوباره کاری با بنده یا سایر مدیران تماس گرفته تا بر اساس توان و علاقمندی شما بخشی که هنوز کار نشده را در اختیار شما بگذاریم
    • چنانچه منبعی را کار کرده و قصد در اختیار گذاردن آن به همگان را دارید از طریق بخش RESOURCE سایت رسمی اقدام کنید

چنانچه ابهام یا سوالی در هر یک از نکات ذکر شده بود از طریق پیغام شخصی متذکر شوید
    به امید محیطی صمیمی و قابل استفاده برای ایرانیان
    موفق باشید
      [img]http://i10.tinypic.com/52c4eir.gif[/img][/td]
      [td][Wiki] [Persian support forum]
      [SVN] [RTL SVN Branch] [bugs] [FishEye+Crucible] [Learn MODx!] | [My Google Code]
      [font=tahoma][برای دسترسی به راهنمای فارسی به [url=http://www.modxcms.ir]
      • 46464
      • 5 Posts

• سلام دوستان وتیم پشتیبانی سیستم جدید مادایکس

من از دیشب با این مدیریت محتوی اشنا شدم اونهم جالبه بدونید یکی از سازمان های برتر کشور سازمان مدیریت صنعتی این سیستم را درحال نصب یا قبلا هم داشته بطور اتفاقی مشکل برای این سایت که یکی از سایت های دانشگاه بنده می باشد در استان مازندران نمایندگی این سازمان مدیریت صنعتی واحد مازندران می باشدوبرخورد به ادرس سایت کردم ازانجائیکه خودم تخصص در مدیریت محتوی به ویژه ویبولتین دارم متوجه شدم
        فایل زیب شده مادیکس در این سیستم اول هاست شون که با ادرس مشخص می شودنمایان شد تحت عنوان index of
        الان مشتاقانه در سایت تون عضو شدم وپیگیر این سیستم وکارادد وهمچنین همکاری با شما عزیزان هستم
        ضمن قدردانی از زحمات شما کمال افتخارواماده همکاری با شما عزیزان را دارم.موفق باشید