We launched new forums in March 2019—join us there. In a hurry for help with your website? Get Help Now!
    • 8374
    • 9 Posts
    Ahoj vsichni,

    tak ja zacnu, at to zacne nekdo laugh Jsem z Prahy, dodelavam skolu (Socialni a kulturni ekologii) a ruzny weby (hlavne databazovy aplikace) delam uz nejaky cas tak na puluvazek jako zivnostnik. Na MODx jsem narazil teprv nedavno na popud jednoho klienta, ale zacina se mi celkem dost libit a rad bych do neho nejak prispival - hlavne se zatim zameril asi na preklady, aby se dal system pouzivat dobre i pro ceske zakazniky. Tim padem jsem i hodne vdecny za preklad 0.9.6.3, ktery de tu nedavno obevil. Musim ho zkusit.

    Kdyz uz jsem u toho, nevite, jestli je lepsi prispivat prekladama do jednotlivych snippetu, nebo nekde zalozit repozitar s prekladama? Prvni je urcite systemovejsi, ale taky o dost narocnejsi na cas.

    Tak se mejte,
    Martin
      • 27843
      • 170 Posts
      Quote from: EarlGrey at Jan 26, 2009, 08:47 AM

      Kdyz uz jsem u toho, nevite, jestli je lepsi prispivat prekladama do jednotlivych snippetu, nebo nekde zalozit repozitar s prekladama? Prvni je urcite systemovejsi, ale taky o dost narocnejsi na cas.

      Samozrejme prvni moznost, nechapu proc by mnela byt narocnejsi, neni jedno ci preklad nahrajes do CRUCIBLE alebo druha moznost coz mne se zda zas narocnejsi, vytvorit repozitar se spravnou strukturou a tam nahravat preklady. Coz je samozrejme nevyhoda lebo to bude oddelene od MODx a zadny jazykovy preklad pro snippety neni takto reseny. takze na 100% prvni moznost

      Ja mam par snipeptu uz prelozenych a uz zbyva jen par na preklad ktere se dodavaji v zakladni instalaci. Zeber si jazykovy subor preloz ho premenuj na slovak-utf8.inc.php a pak ho nahraj do Crucible nebo kdyz nevis jak nato tak ho nahraj sem a ja se oto postaram.

      Ja mam preklad Ajax-search, muze pokracovat ditto a eForm, u kazdeho snippetu je jen par radku, takze se to da vse prelozit za par hodin nebo minut wink
        • 8374
        • 9 Posts
        Jasne, diky. Musim se asi senzamit s verzovacim systemem, ktery tu tomu nekde vladne smiley

        Martin
          • 27843
          • 170 Posts
          Quote from: EarlGrey at Feb 01, 2009, 04:10 PM

          Jasne, diky. Musim se asi senzamit s verzovacim systemem, ktery tu tomu nekde vladne smiley

          Martin

          no z verzovacim systemem to ma malo spolocneho(samo je to prepojene), verzovaci system SVN, ktery je napojeny na CRUCIBLE, podle mne jedno z nejkvalitnejsich reseni spravy projektu od atlassian vid. http://www.atlassian.com/software/ a tomu odpovidaji i ceny wink

          JIRA - bug tracker
          Confluence - wiki
          CRUCIBLE - sem se nahravaji kusi kodu od vyvojaru(o tom jsem mluvil), je to prepojene z repo SVN super vec
            • 8374
            • 9 Posts
            Aha, tak o tom jsem jeste neslysel ... mrknu na to az bude chvilka.