We launched new forums in March 2019—join us there. In a hurry for help with your website? Get Help Now!
    • 36678
    • 152 Posts
    Кофти е че българската част от форума е замряла и малко пишем (в това число и аз). И аз имам за себе си много въпроси и понякога проблеми с английския, но неволята учи. Може би идея да предлагаме решения на някои проблеми...(ефективни галерии, чалъми при нагласяне на системите за търсене, около системите за коментари) Подобряване на бързодействие във системата чрез споменаване на нещата които товарят и как да олекотим работата... Различия между системите и MODx... Какво мислите?
    Но ако всички са наясно и с перфектен eng няма смисъл. Защото има какво да учим всички със сигурност. Аз гледам вече от дълго и ако знам, че има смисъл и хората се интересуват съм съгласен да обменим опит защото ми е ясно от моя опит колко време ми струваше да стигна до едно такова ниво. Има тепърва неща които да уча. Не ви говоря за прост превод, а за неща в процеса на работа които сте решили да използвате като решения. Ясно ми е, че всеки си държи на труда който е отделил и той не е малко защото си е сложнично. Какво правим кажете. Ако не, ще си пишем по руски английски и други форуми и тук ще има една малка секцийка със дати на писане от преди месеци. Ето аз не знам и ще питам тук.
      Multylingo 1.0 alpha (snippet + plugin) - For creation a full-featured multilingual site with MODx Evo
      My sites:
      Мисли, интересни мисли
      • 17750
      • 78 Posts
      Не пречи, както да се пише тук, така и да се пише в другоезичн секции на форума.
      Всеки регистриран може да пише тук тъй, че като има мнения или предложения - са добре дошли...
      Щом няма въпроси от рода - "Аве тва не го стоплих", то явно фреймуърка се разбира лесно.
      Преди две години беше по-оскъдна документацията все пак grin
        • 36678
        • 152 Posts
        Съгласете се обаче, че:
        -не всеки е на ти с английския
        -малко или много популяризирайки българоезичната секция може да се привлечът нови хора
        -това че няма въпроси не винаги означава, че всичко е ясно, а може и да значи че няма хора
        -хубаво е и ние да мислим решения на проблемите спрямо бг стандартите (тук нали има понятието "сървърни ресурси" претоварване и да го караме по-икономично). Предложения от тази гледна точка и за мен са добре дошли.
        -наблюдения върху компоненти,модули и снипсети.
          Multylingo 1.0 alpha (snippet + plugin) - For creation a full-featured multilingual site with MODx Evo
          My sites:
          Мисли, интересни мисли