We launched new forums in March 2019—join us there. In a hurry for help with your website? Get Help Now!
  • Здравейте,


    искам да споделя с аудиторията (а и бъда пръв) един уеб-сайт, който претърпя доста промени от създаването си в далечната 2004 до момента.
    Дентал Студио бе идея възникнала преди участието ми в един турнир по ИТ, просто няколко статични HTML придружени с CSS и няколко реда JS...
    (такива бяха възможностите ми тогава), но идеята се оказа печеливша, а и това ме накара да еволюирам!
    Преминахме и етапа, в който нещата бяха раздвижени-базирани на PHP & MySQL. Но след дълги опити и няколко лични неуспеха днес един от водещите портали за дентална култура е базиран изцяло на водещия (според мен) CMS. В момента не се ползват всички ресурси, които се предлагат от MODx, но това което е в употреба работи повече от отлично. Всъщност MODx спести много безсънни нощи и за да се убедите, че не е поредния CMS (знам, знам и аз си мислих, че не е възможно...) Ви предлагам да разгледате първият ми проект базиран изцяло на него:

    http://www.dental-bg.com

    С уважение
    Кристалин
      palma non sine pulvere
      • 17750
      • 78 Posts
      Джими, работата ти е перфектна - продължавай все така!!!
        • 29341
        • 2 Posts
        dobyr e site-a wink cool