We launched new forums in March 2019—join us there. In a hurry for help with your website? Get Help Now!
    • 6954
    • 11 Posts
    Witam.
    Są jakieś postępy w tłumaczeniu MODxa Revolution? Bo dziś oficjalnie wyszła stabilna wersja i polskie tłumaczenie przydałoby się w sam raz.
    Ja bardzo chętnie się przyłączę do tłumaczenia, pomagałem również w przygotowaniu pierwszego tłumaczenia dla 0.9.6 więc mam pewne doświadczenie smiley
    Widzę, że kolega fixedmachine robi tutaj dobrą robotę w tłumaczeniu rzeczy do modx-a, może połączymy siły?

    Jakby co to proszę o podesłanie fragmentów, albo namiar na SVN.
    Pozdrawiam
      --
      Zapraszam na polskie forum MODx: www.forum.modxcms.pl
      • 9757
      • 82 Posts
      Sytuacja na froncie wygląda następująco. Ja osobiście aktualnie taki mam natłok pracy, że tymczasowo nie wystarcza mi czasu na działalność ’pro publico bono’. Z tego co wiem to lordjim przetłumaczył już wstępnie całość i czeka na poprawki. Ja osobiście nie widziałem jeszcze tego tłumaczenia, więc nie mogę się na ten temat wypowiadać.

      Mam nadzieję, że zbiorowymi siłami uda się to dopiąć i podczepić język PL do oficjalnego releasu Revolution.

        • 29197
        • 13 Posts
        Chętnie wezmę udział w pracach... dajcie znać smiley Tym bardziej że nową stronę chcę już postawić na Revo, więc i tak musiałbym tłumaczyć sam wszystko smiley
          • 16251
          • 24 Posts
          Witam ponownie ... widzę że zgłaszają się chętni, ale nie ma komu tym zarządzić, więc może spróbujmy w ten sposób że, jeśli jest już coś przetłumaczone, to poproszę to udostępnić choćby nawet jakimś linkiem do pobrania - zerknę w to i umówimy się co zrobić z resztą. Jeśli nikt nie ma nic, to też proszę o wypowiedź i zaczynamy od początku, bo chyba nie nie ma na co czekać.
            • 6954
            • 11 Posts
            Ja proponuję nie czekać dłużej, tylko podzielić plik językowy na kawałki i rozesłać do tłumaczenia. Revo jeszcze ciepłe...

            Więc ile jeszcze raz jest osób aktywnych i chętnych do tłumaczenia? Na taką ilość podzielę plik językowy. Potem jeden z nas ogarnie całość i zrobi kosmetykę. Jeśli chodzi o konwencje językowe proponuję trzymać się tego co napisał wyżej fixedmachine.
              --
              Zapraszam na polskie forum MODx: www.forum.modxcms.pl
              • 9757
              • 82 Posts
              Ok. Wracam do tematu. Może nie będę hiperaktywny, ale nie chcę tego zostawić odłogiem. Zaraz się kontaktuję z lordjim’em i zaczynamy robotę.
                • 4395
                • 13 Posts
                Nie rozumiem tego czekania na serwer...

                Umieściłem tutaj repo http://github.com/bx2/modx-rev-pl oraz zacząłem już prace.
                Chętnych do pomocy zapraszam - piszcie via gituhub lub e-mail lub tutaj na forum.

                Plików językowych jest od cholery, bo modx rev zmienił odrobinę konwencję tłumaczeń - ogólnie rzecz biorąc jest co robić.
                Jeśli będą chętni to dodam was do współtworóców na githubie i w ten sposób każdy będzie mógł się przyczynić do szybszego powstania
                tego tłumaczenia.

                Na githubie można pliki edytować via interfejs www - nie trzeba nic instalować dodatkowo.
                  • 9757
                  • 82 Posts
                  O super. Nie mam żadnego odzewu niestety od lordjima. Za chwilę robię forka i też biorę się do roboty.
                    • 4395
                    • 13 Posts
                    Quote from: fixedmachine at Aug 10, 2010, 04:38 PM

                    O super. Nie mam żadnego odzewu niestety od lordjima. Za chwilę robię forka i też biorę się do roboty.

                    Śmiało możesz się do mnie zgłosić i dodam Cię do teamu - są już 3 osoby (nie wiem czy ty też wśród nich jesteś - może pod inną ksywką?)
                      • 9757
                      • 82 Posts
                      No właśnie do Ciebie na githubie napisałem. Więc mnie dodaj smiley